آفتابگیر خودرو

قیمت اصلی ۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹,۵۰۰ تومان است.
قیمت درج شده برای گرماژ 90 می باشد. حداقل سفارش 300 عدد. در صورت سفارش این محصول با پارچه 60 گرم  قیمت آن 8500 تومان محاسبه می شود. این محصول قابل تولید در رنگ های مختلف می باشد.

بگ پارچه ای دو رنگ چاپ

قیمت اصلی ۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴,۰۰۰ تومان است.
قابل تولید با پارچه 60 و 90 گرم اسپان. قیمت درج شده برای ابعاد 30*40 گرماژ 60 می باشید. قیمت درج شده با دو رنگ چاپ یک طرف محاسبه شده است. این محصول قابل تولید در رنگ های مختلف می باشد. حداقل سفارش 1000 عدد. در صورت هر گونه ابهام می توانید با تیم حرفه ای فروش ما از طریق واتساپ با شماره 09900671093 در ارتباط باشید.

بگ شاپ

قیمت اصلی ۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷,۵۰۰ تومان است.
بگ شاپ دو رنگ (بالا و پایین متفاوت) سه طرف کاست که قابل تولید با پارچه 60 و 90 گرم اسپان باند می باشد به دلیل دو رنگ بودن بیشتر نظرات را به خود جلب می کند و بازخورد تبلغاتی بهتری دارد ساک دستی دو رنگ با جذابیتی خواص می تواند مشتریان شما عزیزان را بیشتر کند این محصول در ابعاد  مختلف از 20*25 تا 50*55 قابل تولید می باشد قیمت ذکر شده برای ابعاد 40*50 افقی دیسته بندی 60 گرم بدون چاپ محاسبه شده  است امکان چاپ طرح اختصاصی شما  روی ساک دستی وجود داشته و در صورت چاپ  هزینه آن به مبلغ فاکتور اضافه می شود هزینه چاپ رنگ های معمولی 600 تومان  نقره ای 650 تومان  و طلایی 800 تومان  می باشد در صورت درخواست چاپ طرح دو رنگ یا بیشتر هزینه هر رنگ  چاپ جداگانه محاسبه می شود حداقل سفارش 1000 عدد می باشد

بگ شاپ پارچه ای

قیمت اصلی ۲,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۵۰۰ تومان است.
حداقل  سفارش 500 عدد. قیمت درج شده برای بگ شاپ 60 گرم می باشد. در صورت درخواست چاپ  هزینه چاپ به مبلغ ذکر  شده اضافه خواهد شد. برای توضیحات کامل می توانید با تیم حرفه ای فروش کالا اسپید از طریق شماره 09900671093 در ارتباط باشید.

تاب بچه زیلو مدل ستاره ای

قیمت اصلی ۸۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۰۰,۰۰۰ تومان است.
  • درصورت سفارش بالای 5 عدد قیمت هر عدد 250 هزار تومان محاسبه می شود.

  • تاب کودک زیلویی طرح ستاره ای مناسب برای سنین نوزادی تا 5 ساله کودکان عزیز
  • جدابودن قسمت زیلو از تشک
  • تحمل وزن بالاتر از 20 کیلوگرم بدلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت
  • جنس پارچه نخ پنبه ۱۰۰٪ ضد حساسیت
  • قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی
  • قابل تنظیم ارتفاع از سطح زمین
  • قابل نصب از سقف و بارفیکس

ساک پارچه ای

قیمت اصلی ۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴,۳۰۰ تومان است.
ساک پارچه ای 30*40 افقی 60 گرم با دسته بندی با چاپ دو رنگ  طلایی و نقره ای

ساک پارچه ای

قیمت اصلی ۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۵۰۰ تومان است.
حداقل  سفارش 1000 عدد. ابعاد 30*40 دکمه فلزی استیل. در  صورت درخواست چاپ هزینه چاپ به مبلغ ذکر شده اضافه می شود. در صورت درخواست مشتری بابت دسته بندی 350 تومان به مبلغ ذکر شده اضافه می شود. قیمت درج شده برای گرماژ 60 می باشد.

ساک پارچه ای

قیمت اصلی ۱۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶,۳۰۰ تومان است.
حداقل سفارش 1000 عدد. این محصول در رنگ های متفاوت قابل تولید می باشد. قابل تولید با پارچه 60 و 90 گرم اسپان باند. هزینه درج شده برای ابعاد 40*50 افقی گرماژ 60 می باشد. هزینه چاپ به مبلغ درج شده اضافه خواهد شد و

ساک دستی پارچه ای

قیمت اصلی ۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱,۰۰۰ تومان است.
حداقل سفارش 500 عدد. در صورت سفارش تعداد محدود قیمت هر عدد 200 هزار  تومان  محاسبه می شود. ابعاد 35*45 قیمت درج شده برای گرماژ 60 می باشد.

ساک دستی پارچه ای

قیمت اصلی ۸,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵,۲۰۰ تومان است.
قیمت درج شده بدون در نظر گرفتن هزینه چاپ می باشد. در صورت درخواست چاپ  می توانید با تیم حرفه ای فروش ما در ارتباط باشید.

ساک دستی پارچه ای با بندجمع شو

قیمت اصلی ۳,۴۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۵۰۰ تومان است.
کاور نخ جمع شو با پارچه اسپان باند تولید شده و مناسب برای کفش و جواهرات و ... می باشد. این محصول در ابعاد  مختلف قابل تولید می باشد. قیمت ذکر شده برای ابعاد  20*30 با گرماژ 60 می باشد. در صورت داشتن چاپ  هزینه چاپ  به مبلغ فاکتور اضافه می گردد. حداقل سفارش 1000 عدد.

ساک دستی ته کاست

قیمت اصلی ۳,۵۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲,۲۰۰ تومان است.
حداقل سفارش 1000 عدد . قیمت درج شده برای ابعاد 25*35 می یاشد.

ساک دستی پارچه ای

امروزه برای حمل محصولاتی که فروخته می شود به جای استفاده از نایلون که تجزیه آن در طبیعت سالیان طولانی زمان می برد از بگ شاپ پارچه ای که دوستدار محیط زیست می باشد بهره گرفته می شود. ساک دستی پارچه ای عمری به مراتب طولانی تر نسبت به نایلون داشته و از  نظر کلاس کاری نیز وجه خاصی به کسب کار شما عزیزان می بخشد. نکته قابل توجه در مورد ساک دستی قابلیت چاگ  روی این محصول می باشد که این امکان را به شما می دهد که تبلیغات خود را بر روی این محصول چاپ زده و از بازخورد بالای تبلیغاتی آن بهرمند شوید.شاپینگ بگ پارچه ای در رنگ ها و ابعاد مختلف قابل تولید می باشد.

ساک پارچه ای می تواند به دو صورت دوختی و پرسی(دوخت حرارتی) تولید شود. در صورت تولید این محصول به صورت دوختی با توجه به اینکه با چرخ خیاطی باید تولید شود قیمت آن بالاتر محاسبه خواهد شد البته باید در نظر داشته باشید که مدل دوختی این محصول استحکام فوقالعاده داشته و قیمت بیشتر را می پوشاند. نکته دریگر در مورد ساک دستی پارچه ای دوختی این است که می تواند رنگ بدنه با رنگ کاست ها تفاوت داشته و این قابلیت جذابیت آن را چند برابر می کند.

مشخصات ساک دستی پارچه ای

ساک پارچه ای در صورتی که به صورت دوختی تولید شود با هر ابعادی قابل تولید می باشد. در صورتی که این محصول به صورت پرسی تولید شود باید حتما حداقل ارتفاع کار 20 سانت بود و ارتفاع بیشتر از 55 نیز قابل تولید نمی باشد. پارچه 90 گرم  اسپان باند با توجه به ضخامت عالی برای ساک دستی سه طرف کاست بسیار عالی می باشد و استایل زیباتری به این محصول می بخشد.

خرید ساک دستی پارچه ای

جهت خرید ساک پارچه ای می توانید با تیم حرفه ای فروش ما ارتباط گرفته و هر گونه ابهام را با در میان گذاشته تا راهنمای لازم به شما عزیزان ارائه شود.کارهای دوختی به زیر نظر بهترین همکارن ما با سابقه کاری بالا تولید خواهد شد و قبل از ارسال نیز واحد کنترل کیفیت با حساسیت بالا کیفیت آنرا مورد بررسی و آنالیز قرار می دهد.

جهت خرید هدیه تبلیغاتی به این صفحه مراجعه کنید

قیمت ساک دستی پارچه ای + خرید فروش

با توجه به اینکه این محصول در ابعاد، رنگ ها و دو گرماژ 60 و گرم قابل تولید می باشد پیشنهاد ما برای تهیه و سفارش این محصول ارتباط با تیم حرفه ای فروش مجموعه کالا اسپید می باشد.

ساک دستی دسته موزی

ساک دستی دسته موزی یا دسته پانچ به مدلی از این محصول اطلاغ می شود که دسته کار بر روی بدنه پانچ شده باشد. خاطر نشان می گردد که این مدل از دسته هیچ گونه هزینه ای برای مشتریان ندارد و این خدمت به صورت کاملا رایگان انجام می شود. در تصویر زیر نمونه از مدل  دسته پانچ را مشاهده می کنید.

ساک دسنی پارچه ای دسته موزی

ساک دستی دسته بندی

بگ پارچه ای دسته بندی یا دسته زنبیلی مدلی از این محصول است که برای زیبایی بیشتر کار دارای دو عدد دسته حلقه ای شکل  شبیه به زنبیل های قدیمی می باشد. این مدل از دسته جذابیت بگ را چندین برابر می کند.

نمونه بگ دسته زنبیلی

ساک دستی دسته بندی

ابعاد قابل تولید بگ پارچه ای

حداقل ارتفاع برای تولید ساک دستی توسط خط تولید 20 سانت می باشد و حداکثر ارتفاع نیز 55 سانت می باشد.البته این ابعاد مختص دستگاه تولید بگ پارچه ای می باشد و در صورتی که بگ پارچه ای به صورت دوختی با نواردوزی تولید شود هیچ گونه محدودیتی در ابعاد برای تولید وجود ندارد.

نکته در صورتی که بگ شاپ با دستگاه تولید شود برای اینکه دسته کار بندی شود حتما  باید عرض کار 30 سانت باشد و عرض کمتر فقط به صورت موزی قابل تولید می باشد.

ساک دستی سه طرف کاست

بگ پارچه ای در صورتی که به صورت سه طرف کاست تولید شود جذابیت و کارایی بیشتری دارد. کاست به تبله یا عطفی که به ابعاد اصلی ساک دستی اضافه می شود تا فضای بیشتری در اختیار  کاربر قرار دهد اطلاق می شود. ساک دستی سه طرف کاست در مجموعه کالا اسپید با انجام یک سری تغییرات با ابعاد کاست تا 30 سانت نیز قابل تولید می باشد و این مهم یکی از مزایای شرکت ما می باشد.

نمونه بگ سه طرف کاست

ساک دستی سه طرف کاست